Technolog

Jste spolehlivý, pracovitý, inovativně smýšlející technik, kterého technika baví a zajímá se nové technologie? Chcete mít široký technický záběr? Staňte se členem našeho týmu technické přípravy výroby.

Jedná se o odbornou pracovní pozici, která nabízí zajímavou příležitost podílet ne na zavádění nových technologií, výrobků a inovaci stávajících produktů.

Náplň práce

  • Vypracovávat technologické postupy (specifikace materiálu, operací, strojů, nářadí a výrobních pomůcek) a normativy
  • Účastnit se projektů zavádění nových výrob, technologií a pracovišť
  • Spolupracovat na inovacích výrobků
  • Spolupracovat na přípravě podkladů ke stanovení nákladových kalkulací
  • Spolupracovat na zajištění nebo vytvoření technologické a kontrolní dokumentace
  • Řídit týmy FMEA
  • Podílet se na návrzích a realizaci opatření ke snižování nákladů na jakost a ekonomické optimalizaci technologických postupů
  • Podílet se na řešení zákaznických reklamací a interních neshod
  • Účastnit se tvorby a revize technických norem

Požadujeme

  • VŠ/SŠ strojního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenost s tvorbou technologických postupů, normování a nabídkových kalkulací
  • Kreativitu, inovativní myšlení a postoje
  • Znalost FMEA, 8D, APQP, RUN AND RATE, atd. výhodou
  • Znalost principů štíhlé výroby a neustálého zlepšování výhodou
  • Aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • Týmového ducha, komunikativnost, asertivitu
  • Odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě
  • Odborné zaškolení a seznámení s našimi technologiemi, produkty a výrobou
  • Možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouva

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce

Žďár nad Sázavou

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Tokoz a.s., Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

TOKOZ a.s.
Martina Honzlová
Santiniho 20/26
591 01  Žďár nad Sázavou
Česká republika

jobs@tokoz.cz

Související informace

Zdroj informací: http://www.tokoz.cz/

Datum zadání nabídky

13. července 2016

Košík

Aktuální košík je prázdný

Unikátní nástroj pro firmy

TVkurzy.cz
Zjistěte, co si myslí Vaší zaměstnanci!

Vybrané ISO normy

ISO 9001
Systém managementu kvality

ISO 13485
Systém managementu kvality pro oblast zdravotnických prostředků

ISO 14001
Systém environmentálního managementu

ISO/IEC 20000
Management služeb informačních technologií

ISO 22000
Systém managementu bezpečnosti potravin

ISO/IEC 27001
Systém managementu bezpečnosti informací

ISO 50001
Systém managementu hospodaření s energií

ISO/TS 16949
Systém managementu v automobilovém průmyslu

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 1.8021 seconds.
Redakční systém Orancon naprogramoval Vítězslav Dostál