Manažer kvality

Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného manažera kvality. Jedná se o jednu z klíčových pozic ve firmě na úrovni TOP managementu. Budete mít šanci aktivně řídit a rozvíjet systém řízení kvality ve společnosti, podílet se na zavádění nových výrob a stanete se důležitým článkem v rozvoji zákaznických vztahů.

Náplň práce

  • Řízení implementace kvalitativních požadavků zákazníků a dohled na jejich dodržování
  • Odpovědnost za řízení zákaznických reklamací a interních neshod
  • Odpovědnost za tvorbu, implementaci a dodržování preventivních a nápravných opatření
  • Účast na projektových řízení a zavádění nových výrob
  • Ve spolupráci s manažerem systému příprava a koordinace zákaznických a certifikačních auditů
  • Odpovědnost za tvorbu kontrolních plánů, vizualizaci zásad kvality a FMEA
  • Pravidelné analýzy a vyhodnocování kvalitativních indikátorů
  • Vedení týmu auditorů kvality a měrových techniků

Požadujeme

  • VŠ/SŠ nejlépe strojního zaměření.
  • Praxi v oblasti řízení kvality min. 3 roky
  • Praxe v oblasti automotive výhodou
  • Znalost nástrojů kvality, ISO-TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001
  • Zkušenost s řešením zákaznických reklamací a interních neshod
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení
  • Týmového ducha, komunikativnost a asertivitu
  • Odolnost vůči stresu
  • Časovou flexibilitu
  • Pokročilou znalost MS Office

Nabízíme

  • Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě
  • V rámci vrcholového vedení firmy možnost podílet se na její strategii a rozvoji
  • Odborné zaučení, seznámení s naším produktovým portfoliem a technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouva

Benefity

  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty

Místo výkonu práce

Žďár nad Sázavou

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Tokoz a.s., Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

TOKOZ a.s.
Martina Honzlová
Santiniho 20/26
591 01  Žďár nad Sázavou
Česká republika

jobs@tokoz.cz

Související informace

Zdroj informací: http://www.tokoz.cz/

Datum zadání nabídky

18. července 2016

Košík

Aktuální košík je prázdný

Unikátní nástroj pro firmy

TVkurzy.cz
Zjistěte, co si myslí Vaší zaměstnanci!

Vybrané ISO normy

ISO 9001
Systém managementu kvality

ISO 13485
Systém managementu kvality pro oblast zdravotnických prostředků

ISO 14001
Systém environmentálního managementu

ISO/IEC 20000
Management služeb informačních technologií

ISO 22000
Systém managementu bezpečnosti potravin

ISO/IEC 27001
Systém managementu bezpečnosti informací

ISO 50001
Systém managementu hospodaření s energií

ISO/TS 16949
Systém managementu v automobilovém průmyslu

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 3.8658 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál