Inženýr zákaznické kvality

Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. hledá zaměstnance na pozici "Inženýr zákaznické kvality"

Náplň práce

  • Podpora výroby při řešení kvalitativních problémů
  • Spolupráce při plánování kvality při náběhu nových projektů
  • Zajišťování Q-požadavků zákazníka, zapracování do kvality vyráběných produktů
  • Spolupráce při tvorbě a aktualizace FMEA a kontrolní dokumentace
  • Spolupráce při provádění vzorkovací činnosti k zákazníkovi
  • Příprava a koordinace zákaznických auditů ve společnosti MANN+HUMMEL (CZ)
  • Zpracování zákaznických reklamací, spolupráce s výrobou při stanovení a zavádění nápravných opatření, zpracování 8D reportů
  • Spolupráce při zavádění Q-opatření u dodavatelů majících vliv na kvalitu výrobků
  • Koordinace a zabezpečování zákaznických návštěv ve společnosti MANN+HUMMEL (CZ)
  • Spolupráce při vedení analýz a Q-statistik na vyráběné produkty
  • Údržba Q-portálů zákazníka
  • Navrhování a koordinace nápravných opatření aj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojní)
  • Praxe ve strojírenském výrobním podniku v oblasti kvality
  • Znalost prostředí automobilového průmyslu výhodou
  • Aktivní znalost AJ či/a NJ, úroveň B2
  • Znalost MS Office, Power Point, SAP výhodou
  • Znalost QS-STAT, technická statistika, FMEA, ISO-TS 16949, jakost-SPC, 8D report aj., hodnocení dodavatelů i zákazníků
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
  • Péči o osobní a profesní rozvoj
  • Přátelský kolektiv
  • Každodenní využití cizích jazyků

Benefity

  • 13., 14., 15. mzda
  • příspěvek na zdravotní péči
  • 6 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • kulturní a společenské akce
  • firemní školka v Třebíči
  • další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Místo výkonu práce

Okříšky

Kontakt

Pošlete, prosím, se svou žádostí strukturovaný životopis v ČJ a AJ s krátkým průvodním dopisem. Vaše materiály budou považovány za důvěrné. Zpětnou vazbu očekávejte do přibližně do 2-4 týdnů.

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě MANN+HUMMEL Service / MANN+HUMMEL (CZ) ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Svůj souhlas poskytuji pouze pro zpracování těch osobních údajů, které jsou nezbytné pro účely pracovně právního vztahu, v rozsahu nebytném pro naplnění stanoveného účelu. Souhlas poskytuji na celou dobu trvání pracovně právního vztahu u tohoto zaměstnavatele a na zákonem stanovenou dobu nezbytnou pro jejich zpracování, vědecké účely a archivnictví. Souhlas poskytuji pouze zaměstnavateli, který bez zákonem stanovených případů nesmí tyto osobní a citlivé osobní údaje poskytnout dalším osobám a úřadům a musí tyto údaje zabezpečit před neoprávněným nebo nahodilým přístupem a zpracováním, před změnou a zničením, zneužitím či ztrátou.

Hana Hartlová  (Personální oddělení)
hana.hartlova@mann-hummel.com
Nová Ves 66, 675 21 Okříšky, Czech Republic

Související informace

Zdroj informací: mann-hummel.com/cs/

Datum zadání nabídky

19. července 2016

Košík

Aktuální košík je prázdný

Unikátní nástroj pro firmy

TVkurzy.cz
Zjistěte, co si myslí Vaší zaměstnanci!

Vybrané ISO normy

ISO 9001
Systém managementu kvality

ISO 13485
Systém managementu kvality pro oblast zdravotnických prostředků

ISO 14001
Systém environmentálního managementu

ISO/IEC 20000
Management služeb informačních technologií

ISO 22000
Systém managementu bezpečnosti potravin

ISO/IEC 27001
Systém managementu bezpečnosti informací

ISO 50001
Systém managementu hospodaření s energií

ISO/TS 16949
Systém managementu v automobilovém průmyslu

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 1.855 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál