Pracovník na pozici specialista NDT

Společnost TÜV NORD Czech hledá zaměstance na pozicii "Pracovník na pozici specialista  NDT"

Náplň práce

  • provádění NDT ve zkušebně v Hradci Králové popř. po celé ČR
  • kontrolní činnosti po celé ČR

Požadujeme

  •  základní nebo SŠ vzdělání
  •  kvalifikaci v oblasti nedestruktivního testování:
  •   -   dle EN ISO 9712:2013
  •   -   metody UT, RT, MT, PT, VT Level II.,
  •   -   minimálně 3 letá aktivní praxe při provádění a hodnocení zkoušek v oboru NDT
  •   -   výhodou: ,,Oprávnění zvláštní odborné způsobilosti k vykonávání činností zvláště
  •  důležitých z hlediska radiační ochrany jako dohlížející osoba na pracovištích a jako
  •  osoba s přímou odpovědností za radiační ochranu na pracovištích‘‘ s osvědčením
  •  o absolvování kurzu podle vyhl. č. 146/1997 Sb., ve znění vyhl. č. 315/2002 Sb.
  •  ochota a schopnost provádět zkoušky se zdroji ionizujícího záření, popř. kontrolní činnosti
  •  ochota popř. pracovat ve směnném režimu / v noci
  •  týmová spolupráce
  •  spolehlivost, pečlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • stálou a perspektivní práci v kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání, kvalifikace a odborného růstu
  • dobré platové podmínky
  • benefity pro pracovníky
  • mobilní telefon, notebook
  • Nástup a pracoviště: dle dohody nejlépe ihned / do konce roku 2016

Místo výkonu práce

Hradec Králové

Kontakt

Kontakt v případě zájmu:
paní Jiřina Štěpková - stepkova@tuev-nord.cz

Související informace

Zdroj informací: http://www.tuv-nord.com/cz

Datum zadání nabídky

25. srpna 2016

Košík

Aktuální košík je prázdný

Unikátní nástroj pro firmy

TVkurzy.cz
Zjistěte, co si myslí Vaší zaměstnanci!

Vybrané ISO normy

ISO 9001
Systém managementu kvality

ISO 13485
Systém managementu kvality pro oblast zdravotnických prostředků

ISO 14001
Systém environmentálního managementu

ISO/IEC 20000
Management služeb informačních technologií

ISO 22000
Systém managementu bezpečnosti potravin

ISO/IEC 27001
Systém managementu bezpečnosti informací

ISO 50001
Systém managementu hospodaření s energií

ISO/TS 16949
Systém managementu v automobilovém průmyslu

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 2.1166 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál